Kontakt

Restaurace rodinného stylu

NA HVĚZDĚ

793 36  Malá Morávka 45

T.: +420  608 883 524

E.: hvezda@rodinakolackova.cz

IČ: 055 05 101
DIČ: CZ055 05 101

 

 

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Autem:

  • z Jeseníku (Polska…)

– po silnici I/44 do Bělé pod Pradědem, na křižovatce doleva na silnici II/450 (směr Bruntál – Ostrava), v osadě Vidly doprava na Karlovu Studánku. Nevjíždějte do obce a pokračujte rovně po II/445 (směr Malá Morávka) na sedlo Hvězda. V zimě se úsek silnice Vidly – Karlova Studánka neudržuje, proto doporučujeme ve této osadě odbočit na křižovatce vlevo na silnici II/451 (směr Vrbno pod Pradědem), na začátku Vrbna odbočit doprava na silnici II/445 a pokračovat do Karlovy Studánky. Projeďte celou obci, na konci odbočte doleva a pokračujte asi 400m na sedlo Hvězda.

  • ze Šumperka (vých. Čech, Vysočiny…)

– po silnici I/11 směr Rýmařov, do města Rýmařov neodbočovat, pokračovat dál směr Bruntál a na křižovatce před obcí Malá Šťáhle odbočit vlevo a pokračovat po silnici II/445 přes Malou Morávku na sedlo Hvězda.

  • z Bruntálu (Olomouce, Brna, Ostravy…)

– po silnici II/452 směr Vrbno pod Pradědem a Jeseník, v obci Staré Město odbočit doleva na silnici II/450, v obci Rudná pod Pradědem doleva směr Malá Morávka, na křižovatce v Malé Morávce doprava směr Karlova Studánka po silnici II/445.

Autobusové spojení:

Místní linky Bruntál – Karlova Studánka, Rýmařov – Karlova Studánka, dálkové linky Brno – Bruntál – Karlova Studánka, (Zlín) – Přerov – Olomouc – Karlova Studánka – Jeseník, apod. Autobusová zastávka je 50m od penzionu.

Vlakové spojení:
Na trati Olomouc – Bruntál – Krnov se nachází stanice Milotice nad Opavou, kde začíná místní trať směrem na Vrbno pod Pradědem. Odtud dále autobusovými linkami. Připadně místní tratí Bruntál – Malá Morávka (pouze víkendový a sezónní provoz) a dále autobusem.

 

Těší se na Vás  –  rodinný čarodějnický tým