MOTTO: …abyste se u nás cítili jako doma…

Hvězda je nejvyšší sedlo na cestě z Malé Morávky do lázní Karlova Studánka. Pro paprsčité rozvětvení cest se tomuto místu proto říkalo Hvězda již od 18. století. Dostaneme se odtud nejen do Karlovy Studánky a Suché Rudné, ale také do Andělské hory, Bruntálu nebo Jeseníku. Několik lyžařských tras odtud vede na úbočí Temné (1263 m. n. m.). Dnes je tu odstavné parkoviště a výchozí místo pro turistické, cyklistické i běžecké trasy na nejvyšší moravskou horu Praděd.

Rodinnou restauraci Na Hvězdě v Jeseníkách jsme koupili na konci roku 2016. Restaurace je vedena rodinnými příslušníky a naší prioritou je, abyste se u nás cítili jako doma. Byli bychom moc rádi, kdyby se nám podařilo restauraci Na Hvězdě vrátit její ztracené dobré jméno.

Jakožto sportovně aktivně žijící rodina chceme vytvořit podobně smýšlejícím lidem a rodinám klidné a příjemné zázemí pro objevování krás Jeseníků, stejně jako příjemné posezení pro lázeňské hosty z nedaleké Karlovy Studánky.

Plně nekuřácké prostředí, hrací koutek pro děti vnitřní i venkovní, stojany na kola viditelné z terasy, zázemí pro vaše psí parťáky, možnost parkování přímo u restaurace, pro děti zapůjčení bobů,   sáněk, různé akce pro děti i dospělé  a především milá obsluha a dobrá kuchyně vám zpříjemní vaši návštěvu u nás. Samozřejmostí je free WI-FI.

Těšíme se na Vás, Rodina Koláčkova s.r.o.

ELEKTROKOLA PRADĚD – LÉTO 2018

Našeho kuchaře v televizním vysílání pochválil moderátor. Klepnutím se na odkaz můžete podívat, zhruba ve druhé minutě pořadu.

Tisková zpráva k 18.ročníku mezinárodního projektu TROFEO NIKÉ JESENÍKY 2017.

S ČESKOU TELEVIZÍ  na vrchol  Annaberg a Karlova Studánka